Nowa technologia profesjonalnego wydruku!

Nowa technologia profesjonalnego wydruku!

Jeśli pragniesz udekorować swój salon w niebanalny sposób, to mamy rozwiązanie, które z pewnością Ci się spodoba. Metody druku wielkoformatowego poszły bardzo do przodu, jeśli chodzi o zaawansowanie technologiczne i ogólną jakość uzyskanych produktów. Jest to naprawdę zupełnie nowy wymiar grafiki wielkoformatowej. Współcześnie znane drukowanie na płótnie to doskonały sposób tworzenia licznych obrazów dekoracyjnych, rekonstrukcji dzieł sztuki i tym podobnych produktów.

Profesjonalny druk
            Profesjonalnie wykonany druk jest realizowany na odpowiednim podłożu. Typowo w tej technologii stosuje się wysokiej klasy płótna bawełniane canvas, które cechują się świetną jakością odwzorowania obrazu na nich naniesionych oraz dużą trwałością. Płótna tego typu odporne są na uszkodzenia i warunki zewnętrzne, co umożliwia ich umiejscowienie bez konieczności montażu szyby ochronnej. Jest to całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla naszego zdrowia materiał- można z niego korzystać bez żadnych większych obaw. Warto jest skorzystać z tego rozwiązania technologicznego- syntetyczne podłoża są o wiele gorsze niż wysokiej klasy bawełniane płótno. Cena tego surowca spada, co umożliwia redukcję ceny tego wspaniałego wynalazku.
 

Odpowiednie odwzorowanie barw
            Dla właściwego odwzorowania barw, drukowanie na płótnie powinno być prowadzone przede wszystkim z użyciem profesjonalnych ploterów, które będą mogły przenosić szczegóły z wysoką rozdzielczością oraz zachowaną jakością barw. Kolory uzyskiwane drogą produkcji mogą się różnić od tego, co będziemy obserwować na komputerach. Jeśli klient pragnie zapoznać się z odwzorowaniem kolorów bezpośrednio na ploterze, to powinien obejrzeć projekt w drukarni, gdzie dysponuje się odpowiedniego typu monitorami, skonfigurowanymi bezpośrednio z ploterem.