Doskonały wydruk dla Ciebie!

Doskonały wydruk dla Ciebie!

Coraz większą popularnością cieszą wszelkiej maści obrazy oraz odwzorowania znanych dzieł sztuki. Nie każdy jednak może sobie pozwolić finansowo na kupno reprodukcji wykonanej przez malarza albo jest bardzo trudne odwzorowanie malarskie jakiegoś obrazu. Z tego względu potrzebny jest wysokiej klasy sprzęt oraz odpowiednie materiały, które pozwolą przenieść na płótno zdjęcia oraz inne grafiki, które nie raz są bardzo skomplikowane. Stworzenie wysokiej klasy odwzorowania wymaga szeregu elementów.

Uzyskanie właściwych parametrów obrazu
            Właściwe parametry uzyskanego obrazu poprzez metodę, jaką jest drukowanie na płótnie, wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu. Konieczny w tym przypadku będzie wysokiej klasy ploter cyfrowy, który będzie w stanie tworzyć obrazy z wysoką rozdzielczością oraz właściwym nasyceniem barw. Rynek tego typu sprzętów jest ogromny i warto jest zainteresować się jakim sprzętem dysponuje drukarnia, z której usług pragniemy skorzystać. Wysokiej klasy laserowe plotery pozwalają na uzyskanie niebywałej jakości obrazu pod kątem rozdzielczości oraz nasycenia barw. Warto jest pamiętać, żeby przed zamówieniem obejrzeć wygląd grafiki, którą uzyskamy. Możemy przykładowo poprosić o próbkę wydruku- jeśli obraz jest w miarę jednolity kolorystycznie albo jeszcze lepiej- skorzystać z odpowiednich monitorów, które pozwolą nam oglądać projekt z takimi parametrami, jakie będzie posiadał po wydruku.
 

Dobre materiały
            Wysokiej klasy drukowanie na płótnie nie będzie możliwe, jeśli nie dysponuje się dobrymi surowcami do zadrukowywania płótna. Bardzo ważne jest oczywiście płótno, które będziemy zadrukowywać- jest ono najczęściej wykonane z wysokiej jakości bawełny, naciągniętej na sosnową ramę.