Właściwości Marihuany - jak to możliwe?

Właściwości Marihuany - jak to możliwe?

Marihuana jest takim produktem co do którego mamy wiele mitów, które przez lata są powtarzane zarówno przez zwolenników jak i przeciwników. Okazuje się jednak, że fakty i prawdziwe kwestie, które odnoszą do marihuany mogą być naprawdę zaskakujące.

​POLECAMY:

Dowiedzcie się o tym nieco więcej: - Marihuana oraz piwo to rodzeństwo. Konopia oraz chmiel należą do takiego samego rzędu różowców. A dodatkowo pochodzą z tej samej rodziny roślin konopiowatych. Dodatkowo badania pokazują, że trawka będzie mniej szkodliwa niż spożywany w takiej samej ilości alkohol czy palony tytoń. - Mało osób wie o tym, że na terenie Stanów Zjednoczonych prowadzi się walkę z tym, by marihuana nie była legalna.

Lecznicze właściwości

 

Jednak niedaleko położna Alaska pozwoliła na to, by stała się ona legalna już w roku 1975. - Podobnie na terenie Korei Północnej nie ma problemy z używaniem marihuany. Jest ona legalna a co więcej nigdy nie była nielegalna. - Obecnie tak jak wspomniano w Stanach walczy się nieustannie z legalizacją marihuany, ale jak się okazuje na swoim polu miał ją nawet Geroge Washington. - W obecnym wieku jakie pierwszy na legalizację tego narkotyku zdecydował się Urugwaj. Obecnie można tam spożywać marihuanę, hodować a także handlować nią bez żadnych ograniczeń i konsekwencji. - Pierwsza forma syntetyczna została przygotowana w roku 1947 przez wojsko w USA. Substancja nazywała się Dimetyloheptyloprian i powodowała efekty silniejsze niż THC.

 

zakazane używki

Mogły one utrzymywać się nawet przez trzy dni. Obecnie produkt ten jest już zakazany i uznany za szkodliwy. - Na terenie Włoch Rastafarianie mają prawo posiadać przy sobie marihuanę. Jest to dla nich wspomniane w Biblii Drzewo Życia i stosują je w czasie swojego sakramentu, gdy oczyszczają duszę i ciało. Dlatego w momencie zatrzymania nie muszą się obawiać konsekwencji prawnych związanych z posiadaniem marihuany.